teksas tekstil logo tr en ru fr ar
Hakkımızda    Mağazalarımız    Toptan Satış    Bayilik    Online Satış    İnsan Kaynakları    İletişim   

HAKKIMIZDA

Evimiz, kendimiz olabildiğimiz yer. İş ve sosyal gereklilikler dışındaki zaman dilimi, kendimize ait. Hayat dışarıda olduğu gibi evde de gece, gündüz; rahat ve zevkli giysilerle güzelleşiyor. Hays markasını, bu inançla yarattık. Geliştirdiğimiz değerlerle güçlendirdik.

Edirne’de, 3200 m² alandaki modern tesiste 300 kişilik uzman ekiple süren üretimimiz, yaratıcıtasarım grubumuzla uyum içerisinde çalışıyor. Genç ve eğitimli tasarımcılar; modayauygun güncel konseptlerle, yeni modellere hayat veriyor. Sektörümüzün gündemini ve fuarları yakından takip ediyoruz. Katalog çekimlerimizi, yılda iki defa yineliyoruz. Yoğun süreçler sonunda, kalitesine güvendiğimiz koleksiyonlara imza atıyoruz. Ürün konseptlerimizi, her beklentiye cevap vermek için alt konseptlerle zenginleştiriyoruz. Böylece iç giyimden gece giyimine, ev kıyafetlerinden spor kıyafetlere kadar farklı kategorilerde, konforve estetik sunuyoruz.

Hays için, vazgeçilmez değerlerin başında kalite geliyor. Kalitede gösterdiğimiz titizlik, tüm ham maddelere uygulanan kalite testleri ile başlıyor. 40 kişilik denetim ekibinin, her evrede yaptıkları çalışmalarla devam ediyor. Önem verdiğimiz “aftersales” çalışmalarını, uzman yaklaşımları ile gerçekleştiriyoruz.

İnsan kaynaklarına yaptığımız yatırım ve sosyal sorumluluk projelerindeki aktif çalışmalarımızla, heyecanımızı büyütüyoruz. Gençlik enerjisi ve güçlü birikim, en iyiyi üretmenin özgüveni ile birleşiyor. Hays, geleceğe yeni hedeflerle yol alıyor.
Teksas Tekstil
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
Online Satış
DESTEK
Toptan Satış
Bayilik
İletişim

Teksas Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

Basın Ekspres Yolu, Capital Tower No:9 Kat: 2 34303
Küçükçekmece - İstanbul / TÜRKİYE

Telefon 0212 637 90 14
© Copyright 2021 Teksas Tekstil Ltd. Şti. Tüm Hakları saklıdır